Susan Wright, ’75, Terre Haute, Ind.
Louis Tasso, ’61, Brownsburg, Ind.
Mary Sword, ’76, Benbrook, Texas
Timmi Stafford, ’06, Elkhart, Ind.
Omer Shawler, ’48, Marshall, Ill.
Peggy Reeve, ’73, Escanaba, Mich.

A


A. Anthony Vitello, ’56, Noblesville, Ind.


A. Thomas Helmick, ’60, Tomball, Texas


Adelaide Martinez Wiist, GR, ’71, Bloomsburg, Pa.


Adolph Faller, PhD ’75, Olmsted Township, Ohio


Alan K Johnson, Vandalia, Ill.


Alan Goddard, ’71, Avon, Ind.


Alan Schwartz, ’62, Huntingburg, Ind.


Albert Craig, GR ’69, Williams, Ind.


Albert Franklin Perry, Terre Haute, Ind.


Albert Keller, ’71, Hartville, Ohio


Albert Monninger, ’74, GR ’85, Terre Haute, Ind.


Alberta Webster Harmon, ’52, Plainfield, Ind.


Alvin Dontae Beets, Kokomo, Ind.


Amy Hopper Bagnoche, ’89, Terre Haute, Ind.


Anita Aimone, GR ’75, Clinton, Ind.


Anita Lang Coon, ’41, Lafayette, Ind.


Ann Mc Bride England, ’58, Richmond, Ind.


Ann McBride England, ’58, Richmond, Va.


Ann Baldwin Heck, ’54, Harpers Ferry, W.V.


Anna Goble Brock, ’56, GR, ’69, Paris, Ill.


Anna Pagliero Baum, ’47, Kingsport, Tenn.


Anne Burnett Brown, GR ’61, Paris, Ill.


Anne Harshbarger, MS ’78, Centerpoint, Ind.


Anton Friedmann, ’78, Denham Springs, La.


Aubrey Goodrich, ’50, Indianapolis, Ind.


Austin Robinson, ’59, Evansville, Ind.

B


Barbara Hebbeler, ’71, Evansville, Ind.


Barbara Hess Harding, ’59, Richmond, Ind.


Barbara Kearney, ’74, Murray, Ky.


Barbara Lawrence, ’76, Terre Haute, Ind.


Barbara Milner, ’57, GR ’61, Brazil, Ind.


Barbara Yowell Hahn, ’52, Naperville, Ill.


Barry Anderson, ’77, Burlington, Iowa


Barry Quigg, GR, ’72, Hobart, Ind.


Barry Williams, GR ’70, Winslow, Ind.


Bernard Firks, ’49, Mount Dora, Fla.


Bernard Phelps, ’46, Oxford, Ohio


Bernardine Chimis, GR ’67.


Berniece Lincoln, ’43, Tuscola, Ill.


Beth Farley, ’79, MS ’97, Marina Del Rey, Calif.


Beth Shively, ’82, Punta Gorda, Fla.


Bette Combs Mascareno, ’63, Brookings, Ore.


Betty Adams, ’56, MS ’87, Brazil, Ind.


Betty Alcorn, ’73, MS ’76, West Terre Haute, Ind.


Betty Hubbard, GR ’70, Indianapolis, Ind.


Betty Ivers, ’58, McPherson, Kan.


Betty Kester, ’67, GR ’70, Auburndale, Fla.


Betty Marshall Mowery, ’49, West Lafayette, Ind.


Betty Morgan, ’42, Muncie, Ind.


Betty Schenk Niles, ’45, Plainfield, Ind.


Betty Thornton, GR ’68, Englewood, Fla.


Bettye Marvel Disler, GR ’62, Owensboro, Ky.


Beulah Fleming, ’60, Danville, Ill.


Beverly Mahaffay Proffitt, ’73, Palos Hills, Ill.


Beverly Mahaffay Proffitt, ’73, Palos Hill, Ill.


Billie Foree, ’61, Indianapolis, Ind.


Billy Henderson, ’57, Pawnee, Okla.


Bob Leeman, ’73, Cicero, Ind.


Bob Leeman, ’73, Cicero, Ind.


Bobbie Whitmarsh, ’51, GR ’54, Harmony, Ind.


Bobby Britt, ’59, Indianapolis, Ind.


Bobby Spivey, ’55, Lodi, Calif.


Bonnie Frazer, ’52, Indianapolis, Ind.


Bonnie Holt, GR ’75, Crawfordsville, Ind.


Bonnie Miller, ’51


Brenda Rominger Aust, GR ’79, Stendal, Ind.


Brenda Shephard Haas, ’68, Owensboro, Ky.


Brent Bachmann, ’71, Michigan City, Ind.


Bruce Gilman, ’51, Smyrna, Ga.


Bruce Thompson, ’69, Franklin, Ind.


Byron Elmendorf, ’66, Bellingham, Wash.

C


C. Robert Mayfield, ’62, Dekalb, Ill.


C.A. Newsom, ’76, Carmel, Ind.


Candace Russell Smith, ’79, Indianapolis, Ind.


Cara Buschkill Schwartz, ’63, Huntingburg, Ind.


Carl Ewick, ’77, Shelbyville, Ind.


Carl Goss, ’60, Crawfordsville, Ind.


Carl Kavanaugh, ’71, Ligonier, Ind.


Carl Mitchell, ’76, Salem, Ind.


Carl Pitts, ’61, Terre Haute, Ind.


Carl Pitts, ’61, Terre Haute, Ind.


Carla Hartmann, ’65, Terre Haute, Ind.


Carol Brush, ’59, Indianapolis, Ind.


Carol Ledbetter York, ’64, GR, ’67, Loveland, Ohio


Carol Perkins Laney, ’56, Salem, Ore.


Carol Phillips, ’00, Terre Haute, Ind.


Carole Cook, ’81, Ellenton, Fla.


Carolyn Coon, ’48, GR ’55, Naples, Fla.


Carolyn Ennis, ’69, Peoria, Ill.


Carolyn Gerhart, ’45, Bloomington, Ind.


Carrie Stewart, ’95, Terre Haute, Ind.


Carrol Kline, Ph.D. ‘74, Martinsburg, W. Va.


Cassandra Peters, ’67, Brazil, Ind.


Catherine Andres Johnson, ’37, Terre Haute, Ind.


Cecilia MacKey, ’99, Clinton, Ind.


Charlene Pound Schlosser, ’61, Terre Haute, Ind.


Charles Arvin, ’51, Crawfordsville, Ind.


Charles Berberich, ’47, Mountain Home, Ariz.


Charles Klatt, ’64, Mishawaka, Ind.


Charles Lawe, Ph.D. ’76, Decatur, Ga.


Charles Mark, ’72, Mount Pleasant, S.C.


Charles Seitz, GR, ’65, Terre Haute, Ind.


Charlotte Lutz, ’51, Crawfordsville, Ind.


Charlotte Ingersoll Jones, ’50, Helena, Mont.


Charlotte Simmons Johnsen, ’63, Crown Point, Ind.


Che Fun Fong Egly, ’80, Pleasant Prairie, Wis.


Che Fun Fong Egly, ’80, Pleasant Prairie, Wis.


Cheryl Konowitz, ’85, Danville, Ill.


Cheryl Miller Young, ’73, Crawfordsville, Ind.


Cheryl Strauser Lough, ’85, Terre Haute, Ind.


Cheryl Tully, ’83, Lafayette, Ind.


Cheryl Wells, ’93, Terre Haute, Ind.


Chester Davis, ’65, Summerville, S.C.


Christopher Georges, ’48, Roswell, Ga.


Cinda Tucker Korkhouse, GR ’71, Granger, Ind.


Clarence Brown, ’53, Brownsburg, Ind.


Clarice Mitchell, ’63, Bedford, Ind.


Clark Reeves, ’76, MS ’79, Plainfield, Ind.


Claude Sanders, ’61, Knox, Ind.


Clayton Bledsoe, ’80, West Lafayette, Ind.


Cleda Lotze, ’33, Indianapolis, Ind.


Clifford Snyder, ’58, GR ’60, Noblesville, Ind.


Coan Whitlock, ’74, Jasonville, Ind.


Cody Rothrock, ’09, Terre Haute, Ind.


Connie Ashley Metz, ’62, South Elgin, Ill.


Cordelia Wishart, MS ’68, Paris, Ill.


Craig Porter, ’69, Logansport, Ind.


Cynthia Clampitt, ’71, MS ’74, Indianapolis, Ind.


Cynthia Moore, ’87, Brownsburg, Ind.


Cynthia Stoelting Gerber, ’83, Clay City, Ind.

D


Daisy Chambers, MS ’64, Winston Salem, N.C.


Dale McQueen, ’82, Hagerstown, Ind.


Dale Monsebroten, PhD ’73, Columbus, Ohio.


Dale Newton, ’59, West Terre Haute, Ind.


Dale Patrick, ’56, Richmond, Ky.


Dallas Stoelting, ’82, Terre Haute, Ind.


Dan Keegan, ’64, Seminole, Fla.


Dana Crews Rubly, GR ’76, Burr Ridge, Ill.


Daniel Farley, ’64, Ashland, Va.


Daniel Ferry, ’43, South Bend, Ind.


Daniel Ramer, GR ’63, Bradenton, Fla.


Darlene Johnson, ’70, Carbon, Ind.


Darrell Poindexter, ’70, Lawrenceburg, Ind.


Darrell Swarens, ’67, GR ’70, Terre Haute, Ind.


David Beatty, ’68, Zionsville, Ind.


David Brown, ’74, Mooresville, Ind.


David Butz, ’73, Lewisville, Texas


David Chaney, ’60, Bloomington, Ind.


David Elder, ’68, GR ’70, Marion, Texas


David Felt, ’52, Springfield, Ohio.


David Hayes, ’76, Elkhart, Ind.


David KcKenney, ’73, Hollywood, Fla.


David Pirtle, ’73, Sullivan, Ind.


David Prasse, ’69, GR ’73, ’76, Elm Grove, Wisc.


David Schaeffer, ’54, GR, ’61, Crown Point, Ind.


David Tietge, ’92, Secaucus, N.J.


Dean Dalton, ’46, Harrison, Tenn.


Debbie McClamroch Keffer, ’80, New Ross, Ind.


Deborah Miller, ’72, New Tripoli, Pa.


Debra Brothers, ’77, Clay City, Ind.


Debra Cline, ’73, Greenwood, Ind.


Debra Dean Reed, ’82, Terre Haute, Ind.


Delores Smessaert, ’70, Greentown, Ind.


Denise Charleck-Pickett, ’89, Terre Haute, Ind.


Dennis Gable, ’68, GR ’72, Elkhart, Ind.


Dennis Garland, ’91, Terre Haute, Ind.


Dennis Goldberg, ’77, GR, ’78, Phd, ’95, Indianapolis, Ind.


Dennis Hedinger, ’69, Hart, Mich.


Dennis Miller, ’74, Riverside, Ill.


Dennis Shappard, ’70, Vincennes, Ind.


Dennis Swinney, ’82, Austin, Texas


Denny Russell, ’81, Owensboro, Ky.


Derrell Fry, ’70, Washington, Ind.


Dervin Garrison, ’50, Quincy, Ill.


Dewayne Bonds, ’99, Indianapolis, Ind.


Dewitt Martin, ’73, Michigan City, Ind.


Dexter Bolin, ’62, Terre Haute, Ind.


Dharathula Hood Millender, ’41, Gary, Ind.


Diana Parker, ’71, Midland City, Ala.


Diana Sanchez Beard, ’76, Crown Point, Ind.


Diane Rymers Kehoe, ’77, Syracuse, Ind.


Diane Wilson-Amos, ’73, Gary, Ind.


Dolores Templeton, ’84, Terre Haute, Ind.


Don Lafferre, ’51, Florissant, Mo.


Donald Barnes, GR ’70, North Olmsted, Ohio


Donald Barr, ’62, Indianapolis, Ind.


Donald Blair, ’58, Crawfordsville, Ind.


Donald Boswell, ’83, GR ’87, Indianapolis, Ind.


Donald Chatham, ’72, Terre Haute, Ind.


Donald Chudzik, ’76, Wilmington, Del.


Donald Corey, ’80, GR, ’86, Terre Haute, Ind.


Donald Eads, ’71, Bloomington, Ind.


Donald Euratte, ’79, Indianapolis, Ind.


Donald Fishback, ’64, Vincennes, Ind.


Donald Kee, ’13, Paoli, Ind.


Donald McDaniel, ’00, Anderson, Ind.


Donald Pleasant, ’72, Lebanon, Ind.


Donald Schlegel, ’65, Greenfield, Ind.


Donald Smith, ’57, Terre Haute, Ind.


Donald Stanfield, ’65, Marshall, Ill.


Donald Stevenson, ’55, MS ’67, Monee, Ill.


Donald Willis, ’71, Sullivan, Ind.


Donn Grannan, ’64, Minneapolis, Minn.


Donna Stockment, ’49, Fowler, Ind.


Dorian Ursery, Indianapolis, Ind.


Doris Dennis, ’57, Vincennes, Ind.


Doris Pell, ’59, Brazil, Ind.


Dorothy Annakin Johnson, ’48, Waterville, Ohio


Dorothy Bennett Phillips, ’42, Darien, Ill.


Dorothy De Pugh Merrill, ’70, GR, ’77, Alpharetta, Ga.


Dorothy Donahue Whitaker, ’48, Cincinnati, Ohio


Dorothy Farris Rae, ’43, Champaign, Ill.


Dorothy Thomas, ’45, Terre Haute, Ind.


Dorthea Dunlap, ’63, MS ’66, Terre Haute, Ind.


Douglas Cummins, ’60, Bargersville, Ind.

E


E. Bernon Riggs, ’39, Sacramento, Calif.


Earl Ellshoff, ’58, MS ’64, Mooresville, Ind.


Earlie Trice, ’58, Jamaica, N.Y.


Eddie Angleton, ’79, Indianapolis, Ind.


Edith Grossman Neiman, ’44, Muncie, Ind.


Edith Vignocchi, ’67, Clinton, Ind.


Edmund Sullivan, ’43, Oak Ridge, Tenn.


Edward Gene Abel, Terre Haute, Ind.


Edward Holderly, ’75, Delphi, Ind.


Edward Reinhart, ’04, GR ’05, Fort Branch, Ind.


Edward Rusk, ’60, Evansville, Ind.


Edwardine McNulty, GR ’59.


Eileen Spurrier, ’49, MS ’62, Humble, Texas


Eleanor Gibson, GR ’84, Prior Lake, Minn.


Elizabeth Allen Johnson, ’57, Fort Pierce, Fla.


Elizabeth Durham, ’91, Coatesville, Ind.


Elizabeth Engeran, GR, ’73, Phd, ’78, Long Beach, Calif.


Elizabeth Fahr Parks, ’39, Terre Haute, Ind.


Elizabeth Gough, ’79, GR ’84, Terre Haute, Ind.


Elizabeth Legg, ’64, Robinson, Ill.


Elizabeth McIntosh, ’71, Bloomington, Ill.


Elizabeth Stangle Emmert, ’58, Haubstadt, Ind.


Elizabeth Thornton, ’61, GR ’71, Terre Haute, Ind.


Ellen Hansen Mann, ’45, Decatur, Ind.


Ellen Kreie, ’72, Danville, Ind.


Elmabeth Hemenway Evans, ’57, Jacksonville, Fla.


Elnora Swaim Holmes, ’47, Indianapolis, Ind.


Elver Gaston, ’49, Easton, Ohio




Eric Kroon, GR ’65, Cassadaga, N.Y.


Eric McGill, ’87, Aledo, Texas


Erma Lowery-Dye, ’65, Selma, Ind.


Ernesto Martinez, ’14, Columbus, Ind.


Esther Kelley Marietta, ’40, Indianapolis, Ind.


Esther Mughmaw, ’71, GR, ’74, Avon, Ind.


Ethel Hittle Guernsey, ’58, Portage, Ind.


Ethel Plaster, ’44, Morocco, Ind.


Eva Goble, ’41, Lafayette, Ind.


Evalinda Baxendale, ’76, Clinton, Ind.


Evelyn Charles, GR ’67, Martinsville, Ill.


Evelyn Hamby, GR ’66, Dayton, Ohio


Evelyn Hedges, GR ’58, Mount Vernon, Ind.


Evelyn McMahon, ’62, GR ’66, Vincennes, Ind.

F


F. Don Fulk, ’65, GR ’68, Bloomington, Ind.


Florette Lafollette McKinney, ’48, Frederick, Md.


Floyd Dominick, ’72, Terre Haute, Ind.


Frances Reece Kepner, ’41, Pasadena, Calif.


Frances Reynolds Buck, ’44, Tucson, Ariz.


Frances Taylor, ’64, GR ’73, Williamsport, Ind.


Francis Jones, ’48, Scarborough, Maine


Francis O’Brien, ’49, Rensselaer, Ind.


Frank Gourdouze, ’43, GR ’50, Tuscaloosa, Ala.


Frank Haas, ’69, Maitland, Fla.


Frank Haas, ’69, Maitland, Fla.


Frank Luzenske, ’63, Danville, Ill.


Fred Peavey, ’76, Richmond, Texas


Fred Spence, Muncie, Ind.


Frederick Huffman, ’57, Orleans, Ind.


Frederick Lintner, ’71, Crown Point, Ind.


Frederick Warren, ’73, Lebanon, Ind.

G


G. Edward Howlett, ’48, Salt Lake City, Utah


G. Jean Wellman, ’64, Washington, Ind.


Gail Davidson Hendricks, ’95, Bend, Ore.


Gail Oldfather, ’59, Walnut Creek, Calif.


Garvin McDaniel, ’59, GR, ’63, Michigan City, Ind.


Gary Bippus, ’72, Indianapolis, Ind.


Gary Gerhart, ’75, Lafayette, Ind.


Gary Kersey, ’64, GR ’67, Frankfort, Ind.


Gary McCarter, ’59, Huntley, Ill.


Gary Stevens, ’73, Indianapolis, Ind.


Gautam Shah, ’68, GR ’80, Simpsonville, S.C.


Gay Meyer, MS ’89, Terre Haute, Ind.


Gene Bonfer, ’53, GR ’60, Terre Haute, Ind.


Genevieve Smith Blair, ’43, Swisher, Iowa


George Graesch, ’47, Terre Haute, Ind.


George Graesch, ’47, Terre Haute, Ind.


George Johnson, ’48, Terre Haute, Ind.


George Kurteff, ’56, Boca Raton, Fla.


George Kurteff, ’56, Boca Raton, Fla.


George Shaw, GR ’64, Cedar Park, Texas.


George Tilley, GR ’54, Richland Center, Wis.


George Webster, ’65, Playa Del Rey, Calif.


Georgia Weiler, ’72, Morgantown, Ind.


Gerald Borden, ’68, Lafayette, Ind.


Gerald Fredericks, ’73, Markleville, Ind.


Germaine Kollias, ’93, Oregon City, Ore.


Gertrude Bussing Corley, ’58, Savannah, Ga.


Gideon Woodruff, ’40, Indianapolis, Ind.


Gladys Hayes Hale, ’43, Carlisle, Ind.


Gladys Hood Johnson, ’42, Gary, Ind.


Glen Gaby, ’69, Griffith, Ind.


Gloria Gambill, ’70, Danville, Ill.


Gordon Gilliland, ’73, Memphis, Tenn.


Grant Pearson, ’12, Morgantown, Ind.


Greg Puttmann, ’09, Terre Haute, Ind.


Gregg Humphrey, ’83, Indianapolis, Ind.


Gregory Ramer, ’72, Aurora, Colo.


Greta Rich, ’78, Robinson, Ill.


Gwendolyn Randall, ’15, MS ’17, Merrillville, Ind.


Gwendolyn Thompson, ’73, South Bend, Ind.

H


H. Thomas Paton, ’56, Greenwood, Ind.


H. Thomas Prill, ’65, Lafayette, Ind.


Harold Hoffman, ’70, Dubois, Ind.


Harold Huff, ’56, GR, ’60, Veedersburg, Ind.


Harold Russell, ’64, Rolling Prairie, Ind.


Harriet Watkins Nichols, ’50, Saratoga Springs, N.Y.


Helen Jones, ’68, Perry, Fla.


Helen Kempf, ’70, Brazil, Ind.


Helen Russell, ’67, GR ’71, Tipp City, Ohio


Helen Slaven Fink, ’48, Niles, Mich.


Helen Westerman, ’42, GR, ’71, Rosedale, Ind.


Henry Antonini, ’64, Clinton, Ind.


Henry Backer, ’52, Ferdinand, Ind.


Herman Neckar, ’49, Melbourne, Fla.


Hugh Carter, ’54, Dadeville, Mo.


Hugh Mendenhall, ’70, Hobart, Ind.

I


Ira Guyer, ’49, Robinson, Ill.


Irma Brackall Whetstone, ’36, Naples, Fla.

J


J. Wayne McIntyre, ‘42, Riverside, Calif.


Jack All, ’50, Terre Haute, Ind.


Jack Coffey, ’42, Los Gatos, Calif.


Jack Mishler, ’72, GR ’73, West Terre Haute, Ind.


Jack Otten, ’52, Lafayette, Ind.


Jack Rickaby, ’51, Hortonville, Wis.


Jack Sitarski, ’78, Terre Haute, Ind.


Jack Westhead, ’51, Plainfield, Ind.


Jacqueline Childers, ’56, Bedford, Ind.


James Alan Reed, Dallas, Texas


James Angstadt, ’54, North Fort Myers, Fla.


James Black, GR ’75, Gary, Ind.


James Dunbar, ’70, Terre Haute, Ind.


James Durrell, ’53, Plainfield, Ind.


James Ertel, ’71, Vincennes, Ind.


James Geesa, ’70, Morocco, Ind.


James George, ’52, GR ’58, Tucson, Ariz.


James Gurnell, ’66, Indianapolis, Ind.


James Hockman, ’51, Detroit Lakes, Minn.


James Jenks, ’71, Indianapolis, Ind.


James Kennett, ’64, GR, ’69, Poseyville, Ind.


James Kilman, ’56, Grove City, Ohio


James Loney, ’67, Montezuma, Ind.


James Lowe, GR, ’57, Parkersburg, Ill.


James Mahoney, ’81, Huntington, Ind.


James McCormick, ’66, Wing, Ala.


James Mitchell, ’67, Bloomington, Ind.


James Mitchell, ’67, Bloomington, Ind.


James Norris, ’68, Lagrange, Ind.


James Richards, ’57, MS ’62, Franklin, Ind.


James Rohrbacher, ’69, Evansville, Ind.


James Seibert, ’69, Columbus, Ind.


James Shull, ’75, Clinton, Ind.


James Thomas, ’69, Huntington Beach, Calif.


James Thompson, ’53, Peoria, Ill.


James Watkins, ’67, Lapeer, Mich.


James Yaraschefski, ’72, MS ’73, Plainfield, Ind.


Jami Britton, ’84, Dana, Ind.


Jan Dowell, ’82, Terre Haute, Ind.


Jane Beaman, ’44, Covington, Ind.


Jane Bennett, ’72, Albuquerque, N.M.


Jane Hamilton Brichford, ’45, Urbana, Ill.


Jane Lind Garrett, ’60, Hillsboro, Ill.


Jane Siepman, ’83, GR ’99, Lewis, Ind.


Jane White, ’45, MS ’74, Rockville, Ind.


Janet Kondrat, ’65, Racine, Wisc.


Janet Moore Schultz, ’51, Hypoluxo, Fla.


Janice Bradley, ’57, GR, ’67, Clinton, Ind.


Janice Holtry, ’74, MS ’80, Evansville, Ind.


Janice Kelly, MS ’70, Robinson, Ill.


Janice McGrath, ’78, Crown Point, Ind.


Janice Nastyn Campbell, ’71, Portland, Ore.


Janie Miller, ’88, Port Huron, Mich.


Jay Sloane, ’70, Humble, Texas.


Jean Cromwell Price , ’43, Chicago, Ill.


Jean Hassler Hollar, GR ’70, Carmel, Ind.


Jeanette Cushman Needham, ’38, Kankakee, Ill.


Jeanette Huffman, ’73, GR ’76, Terre Haute, Ind.


Jefferson Floyd, ’09, Terre Haute, Ind.


Jeffrey Elliott, ’81, GR ’82, Vincennes, Ind.


Jeffrey Huxley, GR ’72, Vincennes, Ind.


Jeffrey Osborne, ’82, Atlanta, Ga.


Jeffrey Pletcher, ’79, Battle Creek, Mich.


Jeffrey Sanchez, ’85, East Chicago, Ind.


Jennifer Holliman, ’87, Richmond, Ind.


Jennifer Miller Padgett, ’90, New Hope, Pa.


Jennifer Neal, ’78, GR ’81, Indianapolis, Ind.


Jerry Hathaway , ’70, Connersville, Ind.


Jerry Andrews, ’71, Apache Junction, Ariz.


Jerry Drake, ’72, Terre Haute, Ind.


Jerry Hawker, ’84, Farmersburg, Ind.


Jerry Keener, ’63, Bloomington, Ind.


Jerry Purcell, ’59, Troy, Mich.


Jerry Ready, GR ’66, Iowa City, Iowa


Jessie McCune, ’46, Charlottesville, Va.


Jewel McFarland, ’34, Scottsdale, Ariz.


Jo Ann Stiller, ’53, Terre Haute, Ind.


Jo Nonte, ’66, GR ’69, ’88, Washington, Ind.


Joan Crawford Jones, ’52, GR, ’64, Mitchell, Ind.


Joan Graham, ’48, Evansville, Ind.


Joan Lorge, ’85, Coralville, Iowa


Joan Stewart Kauffman, ’58, Bradenston, Fla.


Joanna Valentino, GR ’76, Georgetown, Ind.


Joanna Warne, ’98, Brazil, Ind.


Joanne Rowe, ’69, West Terre Haute, Ind.


John Gentry, ’58, Missouri City, Texas


John King, ’59, Gosport, Ind.


John Klug, ’50, Terre Haute, Ind.


John McLean, ’67, GR, ’73, Mishawaka, Ind.


John Nicoson, ’93, ’97, Centerpoint, Ind.


John Wilkey, ’66, Conroe, Texas


John Ayers, ’59, Walton, Ind.


John Bailey, ’71, Terre Haute, Ind.


John Brademas, ’00, New York, N.Y.


John Bridge, ’80, Terre Haute, Ind.


John Christner, ’73, Goshen, Ind.


John Etling, ’51, Terre Haute, Ind.


John Fugate, ’66, Peru, Ind.


John Heise, ’81, Rockwall, Texas


John Kirby, ’71, Defuniak Springs, Fla.


John Kost, ’67, Plainfield, Ind.


John Maio, Indianapolis, Ind.


John Marlatt, ’80, Brookston, Ind.


John Mastroe, ’67, Eaton, N.Y.


John McClain, ’70, Franklin, Ind.


John McHenry, ’81, Clay City, Ind.


John Mitchell, ’78, Carmel, Ind.


John Moss, ’51, Centerpoint, Ind.


John Myers, ’51, Covington, Ind.


John Potter, GR ’65, Rensselaer, Ind.


John Roberts, ’55, Columbia, Mo.


John Roberts, ’47, Santa Monica, Calif.


John Roshel, ’62, Terre Haute, Ind.


John Seville, ’52, New Albany, Ind.


John Skomp, GR ’63, Crawfordsville, Ind.


John Soltermann, ’02, Clinton, Ind.


John Wither, MS ’68, Steamboat Springs, Colo.


Joseph Baker, ’58, GR ’62, Temperance, Mich.


Joseph Burdick, ’47, Rockville, Ind.


Joseph Harding, ’64, GR, ’68, Indianapolis, Ind.


Joseph Lawhead, ’66, GR ’67, New Albany, Ohio


Joseph Morrow, ’61, GR ’66, Crown Point, Ind.


Joseph Segars, GR ’59, Gainesville, Fla.


Joseph Thomas, ’49, Colorado Springs, Colo.


Joy Mills Smith, ’90, Orleans, Ind.


Joyce Allen Carpenter, ’66, Plainville, Ind.


Joyce Carnahan, ’72, Crown Point, Ind.


Joyce Hoff, ’73, Pompano Beach, Fla.


Joyce Jones, ’77, Blythe, Calif.


Joyce Roethler, ’79, GR ’82, Van Buren, Ind.


Joyce Watson Hibbard, ’74, Melbourne, Fla.


Judith Church Lydick, GR ’64, Plainfield, Ind.


Judith Cunningham, ’85, Williamsburg, Mich.


Judith Curtis Brown, ’70, Colorado Springs, Colo.


Judith Curtis Brown, ’70, Rockville, Ind.


Judith Millman, ’61, Brownstown, Ind.


Judith Robinson, ’85, Terre Haute, Ind.


Judy McDowell-Glover, ’72, Terre Haute, Ind.


Julia Hernandez Riquelme, ’65, Miami, Fla.


Julianne Clingerman Huey, ’73, Terre Haute, Ind.


Julie Ballinger, ’92, Terre Haute, Ind.

K


Karen Gibbs Fye, ’68, West Chester, Ohio


Karen Harris, ’01, Poland, Ind.


Karen Heap, ’71, Robinson, Ill.


Karen Newport, ’73, Indianapolis, Ind.


Karen Nickless, ’75, Ladson, S.C.


Karl Nice, ’58, Corvallis, Ore.


Karol Ruby, ’66, Indianapolis, Ind.


Katherine Harbison, ’87, ’90, Greencastle, Ind.


Katherine Stirwalt Anderson, ’47, Stone Mountain, Ga.


Kathleen Frank, ’74, New Albany, Ind.


Kathryn Eller Everett, ’51, Harris, Minn.


Kathryn French, ’71, Saint Louis, Mo.


Kathryn Koressel, ’69, Evansville, Ind.


Kathryn Leith, ’92, Salem, Oregon


Kathryn McGuire Kimberlin, ’52, Indianapolis, Ind.


Kathryn Neeley McConnell, ’56, Palestine, Ill.


Kathryn Quinton, ’41, Peru, Ind.


Kathy Morris Peigh, ’65, GR, ’70, Indianapolis, Ind.


Kathy Russell Hudson, ’81, Rockville, Ind.


Kathy Smith, ’73, GR ’82, Clinton, Ind.


Kay Frazer Hackenbruch, ’63, Huntsville, Texas


Kay Frink, ’72, Williamsport, Ind.


Keith Ellison, ’78, Longmont, Colo.


Ken Adkisson, GR ’71, Owensboro, Ky.


Kenneth Bluemlein, GR ’83, Saginaw, Mich.


Kenneth Brewer, ’70, GR, ’73, Crawfordsville, Ind.


Kenneth Crabb, ’52, GR ’56, Bloomington, Ind.


Kenneth Darlage, ’71, Columbus, Ind.


Kenneth Drexler, ’54, Marble, N.C.


Kenneth Pickard, ’61, Mission Viejo, Calif.


Kenneth Rahe, ’52, Columbus, Ohio


Kenneth Schultz, ’52, Hypoluxo, Fla.


Kenneth Schuster, ’59, Terre Haute, Ind.


Kenneth Stigall, ’73, MS ’78, Munster, Ind.


Kenneth Whitkanack, ’67, MS ’74, Paris, Ill.


Kevin Freeman, ’94, Danville, Ill.


Kevin Harrell, ’72, Madison, Ind.


Kyle Guyton, ’15, Indianapolis, Ind.


Kyle McCain, ’09, Indianapolis, Ind.

L


L. Carolyn Piety Staub, ’49, Imperial, Mo.


Lanet Jarrett, ’71, Greenfield, Ind.


Larry Hall, ’02, Kokomo, Ind.


Larry Winney, ’75, Greenwood, Ind.


Larry Bruce, ’57, GR ’62, Indianapolis, Ind.


Larry Carlson, ’62, GR ’66, ’84, Clinton, Ind.


Larry Erwin, ’70, Jackson, Mo.


Larry Greeson, ’68, Venice, Fla.


Larry Mickelson, ’68, GR ’71, La Porte, Ind.


Larry Petty, ’72, Indianapolis, Ind.


Larry Stearly, ’62, GR ’67, Punta Gorda, Fla.


Laura Dulin, ’05, Bedford, Ind.


Laurel Norris, ’59, GR, ’66, Saint Mary of the Woods, Ind.


Lavedia Stout, ’56, GR ’74, Terre Haute, Ind.


Lawrence Dergo, GR ’69, Morris, Ill.


Lawrence Elam, ’61, O Fallon, Mo.


Lawrence Freund, ’66, Crawfordsville, Ind.


Lawrence Schmitt, ’74, Winston Salem, N.C.


Leah Korell Harris, ’79, La Porte, Ind.


Lee Mardis, ’79, Indianapolis, Ind.


Leo Zambenini, ’48, Rosedale, Ind.


Leona Padan Adams, GR ’68, Robinson, Ill.


Leonard Austin, ’49, Anderson, Ind.


Leonard Orr, GR ’05, Covington, Ind.


Leonard Richards, ’51, Gary, Ind.


Leroy Eaton, ’90, Terre Haute, Ind.


Leroy Sheldon, ’51, Milford, Ohio


Lethenius Irons, ’62, Indianapolis, Ind.


Linda Bresh, ’82, MS ’87, Washington, Ind.


Linda Byrd Taulman, ’72, Remington, Ind.


Linda Byrd Taulman, ’72, Remington, Ind.


Linda Golden, ’73, GR, ’83, Longwood, Fla.


Linda Swalls Swalls Hogan, ’65, GR, ’68, Indianapolis, Ind.


Linda Wilkinson, ’90, Glasgow, W. Va.


Linda Young Shaker , ’65, GR, ’69, Terre Haute, Ind.


Lisa Bishop, ’91, Vincennes, Ind.


Lisa Garrison, ’83, Covington, Ind.


Lois Krill, MS ’68, Sarasota, Fla.


Lois Lambert, ’60, Cathedral City, Calif.


Lois Witte, ’43, Scotts Valley, Calif.


Loree Long, ’51, Bladenboro, N.C.


Lorraine Barden, ’61, MS ’70, Terre Haute, Ind.


Lorraine Misus Morlan, ’52, Rockville, Ind.


Lorraine Roberts, ’55, Columbia, Mo.


Lou Ann Fields, ’62, MS ’67, Brazil, Ind.


Louis Marrelli, ’53, Indianapolis, Ind.


Louis Polman, ’82, Osceola, Ind.


Louis Tasso, ’61, Brownsburg, Ind.


Louise Cox Michael, ’52, Rockville, Ind.


Louise Danhauer Swartz, ’44, Columbus, Ohio


Louise Miller Holler, ’50, Manhattan Beach, Calif.


Luann McCarthy, ’83, Port Jervis, N. Y.


Lucile Aggertt,’71, GR, ’73, Terre Haute, Ind.


Luther Rice, ’76, Aurora, Ind.


Luwanna Bollin, ’69, MS ’74, Springfield, Ill.


Lynn Sakel, ’65, Demotte, Ind.


Lynn Krauchi, ’71, Mount Carmel, Ill.

M


M. Ilene Smith Bailey, ’59, Morristown, Ind.


M. Loann Vicars Kline, ’66, Naples, Fla.


Mabel Freeman Tolliver, ’37, Peoria, Ill.


MacHelle Good, ’73, Chandler, Ariz.


Madeline Airola Counsell, ’59, Universal, Ind.


Marcella Kennedy, ’94, Columbus, Ind.


Marcia Hadley, ’73, Indianapolis, Ind.


Marcia Jackson, ’65, GR ’72, Terre Haute, Ind.


Marcia Jones, ’70, Avon, Ind.


Margaret Keller, ’42, North Manchester, Ind.


Margaret Beecher, ’40, West Terre Haute, Ind.


Margaret Berra Dockery, ’61, Parrish, Fla.


Margaret Simmons, ’57, Seattle, Wash.


Margaret Stoelting, ’68, Bridgeport, Ill.


Margaret Wilson, ’73, Chicago, Ill.


Margene Caplinger, ’74, GR ’79, Harrisonburg, Va.


Margie Matthews Aronson, ’54, GR, ’62, West Lafayette, Ind.


Marian Harrison, ’68, GR ’71, Brazil, Ind.


Marian Kelly, ’43, Spring, Texas.


Marie Huber, ’61, Linton, Ind.


Marilyn Buchanan, ’47, ’48, Fort Wayne, Ind.


Marilyn Campbell, ’62, GR ’65, Georgetown, Ill.


Marilyn Harrold, ’63, West Fargo, N.D.


Marilyn Hastings Goodrich, ’49, Indianapolis, Ind.


Marilyn Irwin Berkey, ’50, Glen Allen, Va.


Marilyn Mattes, ’69, GR ’72, Washington, Ind.


Marilyn Price Modesitt, ’54, Plainfield, Ind.


Marilyn Thompson Garriott, ’54, Fowler, Ind.


Marjorie Carrico, ’89, Washington, Ind.


Mark Hickman, ’74, Greentown, Ind.


Mark Lemmon, ’75, Winchester, Va.


Mark Milach, ’73, Covington, Ind.


Mark Orlich, ’72, Crown Point, Ind.


Mark Riggs, ’59, Sullivan, Ind.


Marka Richardson Presslor, ’50, GR, ’64, Rockville, Ind.


Marlene Smith, ’74, Linton, Ind.


Marsha Plemons, GR, ’72, Murfreesboro, Tenn.


Marshall Ragland,’95, Evansville, Ind.


Martha Bitzegaio, ’47, Terre Haute, Ind.


Martha Redman Hall, ’49, Hilton Head Island, S.C.


Martha White Holloway, ’45, Weldon Spring, Mo.


Martharee Fisher Mays, ’67, GR ’71, Evansville, Ind.


Martin Johnson, ’85, Walkerton, Ind.


Martin Rhodes, ’78, Paris, Ill.


Marvin Gottlieb, ’50, Fort Wayne, Ind.


Marvin Smith, ’54, GR ’59, Brandon, Fla.


Mary Adamson Anderson, ’35, Decatur, Ill.


Mary Alice Klein Langdon, ’48, Friendswood, Texas.


Mary Beth Onorato, Indianapolis, Ind.


Mary Broadhurst Foulke, ’43, GR, ’65, Linton, Ind.


Mary Burt, ’44, Indianapolis, Ind.


Mary Cecil, MS ’69, Louisville, Ky.


Mary Coulup, ’60, Greenwood, Ind.


Mary Day, ’70, MS ’74, West Terre Haute, Ind.


Mary Eaton, ’48, Indianapolis, Ind.


Mary Esche Goble, ’46, Princeton, Ill.


Mary Esche Goble, ’46, Princeton, Ill.


Mary Freeman, ’69, Evansville, Ind.


Mary Gossett, ’62, GR ’66, Brazil, Ind.


Mary Hodge, ’77, GR ’82, Crawfordsville, Ind.


Mary James Stone, ’40, Indianapolis, Ind.


Mary Jarrett, ’34, Sullivan, Ind.


Mary Jo Grove, ’45, GR ’48, Indianapolis, Ind.


Mary Lenderman, ’69, Zionsville, Ind.


Mary Malone, ’68, Tell City, Ind.


Mary McCormick, GR ’83, Columbus, Ind.


Mary McDowell, ’68, Bloomington, Ind.


Mary McMorrow, GR ’54.


Mary Michael, ’66, Highland, Ind.


Mary Nichols, ’75, MS ’83, ’86, MS ’91, Sullivan, Ind.


Mary Nugent, ’84, Wilmington, Ill.


Mary Peck, ’45, Indianapolis, Ind.


Mary Resler, ’60, Noblesville, Ind.


Mary Ritter, ’73, Indianapolis, Ind.


Mary Shannon Klueh, ’47, Terre Haute, Ind.


Mary Stone, ’70, MS ’83, Indianapolis, Ind.


Mary Sword, ’76, Benbrook, Texas


Mary Unsinger Bratt, ’61, Houston, Texas


Mary Walter Hockman, Detroit Lakes, Minn.


Mary Whaley, MS ’78, Westfield, Ind.


Mary Winegardner, ’53, Williamsport, Ind.


Mary Yoho, ’41, Grabill, Ind.


Mary Youman, ’58, MS ’62, Terre Haute, Ind.


Maryellen Hays, ’60, Angola, Ind.


Matthew Luecking, ’01, Terre Haute, Ind.


Matthew Ross, ’87, Crawfordsville, Ind.


Maurice Bosstick, GR ’64, Dillsboro, N.C.


Max Harth, ’71, Switz City, Ind.


Max Wolverton, ’62, Valparaiso, Ind.


Meg Durfee, ’81, Brockport, N.Y.


Megan Woodward, ’10, Indianapolis, Ind.


Melinda Miller Sallee, GR ’73, Terre Haute, Ind.


Melissa Fleck, ’74, Fond Du Lac, Wis.


Melvin Clark, ’72, Terre Haute, Ind.


Melvin Deskin, GR ’67, Lockport, Ill.


Melvin Francis, ’61, Naples, Fla.


Merl Willen, ’54, GR ’60, Indianapolis, Ind.


Michael Allen, ’72, Indianapolis, Ind.


Michael Byrnes, ’74, Carthage, Ind.


Michael F Smutney, Diamond Bar, Calif.


Michael Flagg, ’68, Rolling Prairie, Ind.


Michael King, ’71, Markleville, Ind.


Michael Lewellen, ’73, Tooele, Utah.


Michael Marlatt, ’77, MS ’82, Terre Haute, Ind.


Michael McGuire, ’70, Miamisburg, Ohio


Michael Riddle, ’67, Greenwood, Ind.


Michael Skeen, ’85, Citrus Springs, Fla.


Michael Stotler, ’83, Monticello, Ind.


Michael Walker, ’80, Terre Haute, Ind.


Michael Walker, ’71, Greensburg, Ind.


Michelle Boyd, ’83, Terre Haute, Ind.


Michelle Guy Merrill, ’85, Greenwood, Ind.


Milton Bailey, ’61, Morristown, Ind.


Miriam Klipple Eudaly, ’39, GR, ’49, Seymour, Ind.


Monna Maley, ’77, Bloomington, Ind.


Monte Cass, GR ’62, La Monte, Mo.


Monte McIntosh, ’70, Bloomfield, Ind.


Morris Crumrin, ’61, Terre Haute, Ind.


Myra Colglazier, ’74, Bedford, Ind.


Myrna Culley Spurgin, ’58, Evansville, Ind.

N


Nancy Adams, ’76, Crawfordsville, Ind.


Nancy Deatrick, ’69, Williamsport, Md.


Nancy Haggerty, ’73, Brazil, Ind.


Nancy Latta, ’72, GR ’73, ’89, Brazil, Ind.


Nancy Moore Beck, ’58, San Bernadino, Calif.


Nancy Schweigert, ’70, Fort Wayne, Ind.


Nancy Selby Bird, ’58, Terre Haute, Ind.


Nancy Shull, ’74, Boonville, Ind.


Nancy Strockbine, ’68, Washington, Ind.


Nathan Bridwell, ’40, Jasonville, Ind.


Nathan Hirsch, ’70, Statesboro, Ga.


Neala Gray Zigler, ’71, Terre Haute, Ind.


Nelson Bane, ’69, Oxford, Ind.


Nicholas Simon, GR, ’96, Marietta, Ga.


Noble Correll, ’42, Stuart, Fla.


Norma Bannon Young, ’49, Lakeland, Fla.


Norma Bannon Young, ’49, Lakeland, Fla.


Norma Blair, ’50, Clay City, Ind.


Norma Byrne, ’76, Westfield, Ind.


Norma Harrison, ’76, Indianapolis, Ind.


Norma Watson, ’66, Brazil, Ind.


Norman Denny, ’69, Greensburg, Ind.


Norman Hemmrich, ’56, GR ’67, Midland, Ga.


Norman Isbell, ’57, Terre Haute, Ind.


Norman Stultz, ’56, GR ’62, Tarpon Springs, Fla.

O


Omer Shawler, ’48, Marshall, Ill.

P


Pamela Connelly, ’83, Terre Haute, Ind.


Pamela Jones, ’78, Saint Louis, Mo.


Pamela McCammon, ’90, Merom, Ind.


Pamela Wood Wood, ’92, Highlands Ranch, Colo.


Pansy Dinwiddie, GR ’59, Valencia, Pa.


Patricia Eisman Brown, ’50, Nokomis, Fla.


Patricia Lester, ’69, GR ’72, Princeton, Ind.


Patricia Wray, ’67, Crawfordsville, Ind.


Patrick Gullifor, ’56, GR ’58, Anderson, Ind.


Paul Hacker, ’39, Fort Wayne, Ind.


Paul Kumpf, ’02, Brazil, Ind.


Paul Walwick, ’49, Johnson City, Tenn.


Paul Bevers, ’67, Seymour, Ind.


Paul Brill, ’53, Terre Haute, Ind.


Paul Ausherman, ’56, Milan, Ill.


Paul Goble, ’49, Princeton, Ill.


Paul Hagan, GR ’55, Rockport, Ind.


Paul Selge, ’43, Avon, Ind.


Paula Hendrickson Hendrick, ’69, Crown Point, Ind.


Paula Hendrickson Hendrick, ’69, Crown Point, Ind.


Paula Shanks, ’89, Terre Haute, Ind.


Pearl Neff, ’50, Terre Haute, Ind.


Peggy Bosworth, ’63, Southfield, Mich.


Peggy Reeve, ’73, Escanaba, Mich.


Philip Brassie, ’68, GR ’76, San Angelo, Texas


Philip Moore, ’74, MS ’75, Saint Peters, Mo.


Phillip Terry, ’82, Indianapolis, Ind.


Phyllis Gladden, GR ’63, Avon, Ind.


Phyllis Holmes Hess, ’52, Brazil, Ind.


Phyllis Oakes, Phd, ’88, Wilmington, N.C.


Phyllis Sullivan, ’57, Indianapolis, Ind.

Q


Quentin Smith, ’40, Gary, Ind.

R


Ralph Dunkin, ’64, Plainfield, Ind.


Ralph Ellis, ’61, Lombard, Ill.


Ray Begarly, ’56, MS ’59, French Lick, Ind.


Raymond Bolin, ’62, Nashville, Ind.


Raymond Grella, ’03, Indianapolis, Ind.


Raymond Stout, ’58, GR ’64, Terre Haute, Ind.


Raymond Vokish, ’72, Solon, Ohio


Reba Street, ’70, Bloomfield, Ind.


Rebecca Hemmrich, ’57, MS ’66, Watkinsville, Ga.


Rebecca Lester, ’83, Indianapolis, Ind.


Renee Molter, ’73, Indianapolis, Ind.


Reno Foli, GR ’63, Terre Haute, Ind.


Rex Breeden, ’42, Columbus, Ind.


Richard Bolen, ’59, GR ’64, Sandwich, Ill.


Richard Burton, ’67, Terre Haute, Ind.


Richard Davidson, ’59, GR, ’64, Knightstown, Ind.


Richard Fernandes, ’80, Terre Haute, Ind.


Richard Hingsbergen, ’73, Lakewood, Wash.


Richard Lentz, ’50, Garner, N.C.


Richard Matthews, ’62, Tavernier, Fla.


Richard McDonald, ’72, Brazil, Ind.


Richard Molter, ’54, Lafayette, Ind.


Richard Oglesby, ’44, GR ’55, Indianapolis, Ind.


Richard Rodgers, ’57, Hillsboro, Ind.


Richard Ward, ’61, Surf City, N.C.


Rita Atkinson, ’62, Fowler, Ind.


Rita Heuss, ’71, Crawfordsville, Ind.


Robert Argus, GR ’76, Fort Myers, Fla.


Robert Bennett, ’75, Rosedale, Ind.


Robert Cheatham, ’64, Paris, Ill.


Robert Coppedge, ’58, Terre Haute, Ind.


Robert Crombie, ’60, West Terre Haute, Ind.


Robert Crombie, ’60, West Terre Haute, Ind.


Robert Dalton, ’51, La Grange, Ky.


Robert Engle, ’66, Coupeville, Wash.


Robert Fowler, ’94, Terre Haute, Ind.


Robert Fuson, ’44, Coatesville, Ind.


Robert Gieselman, ’54, Urbana, Ill.


Robert Glaser, GR ’71, Newburgh, Ind.


Robert Groomer, ’59, Plainfield, Ind.


Robert Haas, Owensboro, Ky.


Robert Hensley, ’61, Niceville, Fla.


Robert Irvin, MS ’60, Carterville, Ill.


Robert Jerry, ’49, Terre Haute, Ind.


Robert Johnson, GR ’79, North Platte, Neb.


Robert Koerner, ’69, Martinsville, Ind.


Robert Mammolenti, ’63, Mishawaka, Ind.


Robert Masulovich, ’55, Findlay, Ohio


Robert McCallen, ’50, Wabash, Ind.


Robert McKinney, ’47, Frederick, Md.


Robert Mullins, ’66, Worthington, Ohio


Robert Newhart, ’50, Terre Haute, Ind.


Robert Palm, ’69, Brazil, Ind.


Robert Parr, ’51, Terre Haute, Ind.


Robert Petry, ’58, GR ’61, West Melbourne, Fla.


Robert Poston, ’77, Woodbridge, Va.


Robert Proctor, ’61, Terre Haute, Ind.


Robert Proctor, ’61, Terre Haute, Ind.


Robert Proctor, ’61, Terre Haute, Ind.


Robert Ross, ’72, Titusville, Fla.


Robert Stephens, ’65, Farmington, Ariz.


Robert Stoutenour, ’64, Danville, Ill.


Robert Stuckey, ’57, Evansville, Ind.


Robert Templeman, ’82, Roachdale, Ind.


Robert Trego, ’62, MS ’66, Bristow, Va.


Robert Walters, ’78, South Bend, Ind.


Robin Rodgers, ’75, East Chicago, Ind.


Rodney Walker, ’70, Indianapolis, Ind.


Roger Allen, ’69, Tampa, Fla.


Roger Chamberlain, ’80, Carmel, Ind.


Roger Dake, ’78, Harrison, Ohio


Roger Huffman, ’73, Columbus, Ind.


Roger Kennedy, ’66, Chicago, Ill.


Roger Lawrie, ’68, Lafayette, Ind.


Roger Rister, ’82, Crown Point, Ind.


Ronald Atkinson, ’61, Indianapolis, Ind.


Ronald Cotner, ’68, Fort Mill, S.C.


Ronald Cox, ’69, Daytona Beach, Fla.


Ronald Cross, ’59, Cleveland, Ohio


Ronald Eldred, ’63, Terre Haute, Ind.


Ronald Gliva, ’68


Ronald Hagadone, ’76, Meridian, Idaho


Ronald Milewski, ’62, South Bend, Ind.


Ronald Ozier, ’69, GR ’72, Claypool, Ind.


Ronald Price, ’93, Indianapolis, Ind.


Ronald Shuman, GR, ’96, Chicago, Ill.


Ronald Snell, ’63, GR ’66, ’72, Minneapolis, Minn.


Ronald Stewart, ’65, Pensacola, Fla.


Ronald Tuttle , ’64, South Bend, Ind.


Ronald Zimmerman, ’66, Spiceland, Ind.


Ronda Parks, ’72, Terre Haute, Ind.


Rose Riordan, ’69, St Mary of the Woods, Ind.


Rosemarie Pilsitz Smith, ’45, Woodbury, N.J.


Rosemary Shavloske, ’51, Pompano Beach, Fla.


Rosemary Kumpf, ’72, Brazil, Ind.


Rosemary Smith Wipert, ’43, Chillicothe, Ill.


Rosemary Stockrahm Cole, ’62, Salisbury, N.C.


Roy Owens, ’40, Princeton, Ind.


Ruby Foley Lewis, GR ’79, Enfield, Ind.


Rupert Jones, ’51, Sacramento, Calif.


Ruth Rinehart, ’67, Evansville, Ind.


Ruth Schulthise Guernsey, ’48, GR, ’70, Saint George Island, Fla.


Ruth Bennet, ’84, Marshall, Ill.


Ruth Clark Peacock, ’39, Mount Serling, Ill.


Ruth Halberstadt Jonas, ’47, Centerpoint, Ind.


Ryan Herbig, ’97, Jasper, Ind.

S


S. Ann McKnight Allen, ’66, Findlay, Ohio


Sally Fisk, ’56, West Terre Haute, Ind.


Sally Hamilton, ’80, Terre Haute, Ind.


Sally Klepack, ’53, GR ’67, Wheaton, Ill.


Sam Digiovanni, ’52, Olympia Fields, Ill.


Sam Cochran, ’68, GR, ’70, Terre Haute, Ind.


Sammy Minier, GR ’83, Ladonia, Texas


Sandra Cahee, ’80, Houston, Texas


Sandra Dawson, ’76, Morocco, Ind.


Sandra Reichenbach, ’79, Goffstown, N.H.


Sandra Ruble Shaw, ’75, Carmel, Ind.


Sandra Traveen, ’73, Branson, Mo.


Sandra Worstell Rowland, ’87, Tucson, Ariz.


Sarah Millsap, ’55, Roswell, Ga.


Scott Decker, ’88, Sugar Land, Texas


Seth Bingaman, ’60, Glenpool, Okla.


Sharon Grelecki, ’71, Crown Point, Ind.


Sharon Nicoson, ’72, GR ’75, Terre Haute, Ind.


Sharon Solomon Frisz, O’Fallon, Mo.


Sharon Vance Jones, ’56, GR ’74, Indianapolis, Ind.


Sheila Conley Smith, ’84, Chehalis, Wash.


Sherman Hamman, ’63, Indianapolis, Ind.


Sherra Creed, ’02, ’03, Sullivan, Ind.


Sherrill Mills Hockemeyer, ’67, Palm Desert, Calif.


Sherrill Mills Hockemeyer, GR ’67, Palm Desert, Calif.


Shirley Abels Wormser, ’68, Terre Haute, Ind.


Shirley Fredricks, ’45, Fort Collins, Colo.


Shirley Olivero Dyer, ’57, GR, ’71, West Terre Haute, Ind.


Shirley Peters, ’68, Danville, Ind.


Shrell Sims, ’99, Fishers, Ind.


Staley Berryman, ’35, Evansville, Ind.


Stanley Eldridge, ’69, Terre Haute, Ind.


Stanley Ridgway, ’76, Noble, Ill.


Stanley Semokaitis, ’47, Oxnard, Calif.


Stanley Surdy, ’57, Whiting, Ind.


Stanton Dreyer, GR ’65, Silver Spring, Md.


Stella Swakoski, GR ’69, Dubuque, Iowa.


Stella Tatlock, ’42, Bloomington, Ind.


Stephen King, ’76, Paxton, Ill.


Stephen Martin, ’70, Evansville, Ind.


Stephen Izdepski, ’72, Plymouth, Ind.


Stephen Rusnak, ’68, GR ’72, Andrews, Ind.


Stephen Sandefer, GR ’73, Bicknell, Ind.


Stephen Sterrett, ’79, Brazil, Ind.


Steve Shepard, ’70, GR, ’75, Valparaiso, Ind.


Steven Anderson, ’73, Wake Forest, N.C.


Steven Dehoff, ’73, GR ’75, Coatesville, Ind.


Steven Rodin, ’64, South Bend, Ind.


Steven Thais, ’79, Vincennes, Ind.


Steven Widger, ’74, West Lafayette, Ind.


Stuart McDonald, ’98, Indianapolis, Ind.


Sue Mallett Rick, ’74, Covington, Ind.


Sue McNaught Dye, ’51, Riverside, Calif.


Sue Ward, Ph.D. ’06, Crown Point, Ind.


Susan Atterson, ’85, Brazil, Ind.


Susan Bland Proctor, ’70, Terre Haute, Ind.


Susan Childress, ’87, Linton, Ind.


Susan Corenflos, ’76, Terre Haute, Ind.


Susan Lehman, ’80, GR ’84, Vincennes, Ind.


Susan Taylor, ’75, Indianapolis, Ind.


Susan Wright, ’75, Terre Haute, Ind.

T


Tasha Roberts, ’88, Terre Haute, Ind.


Terina Schoentrup, ’01, Lebanon, Ind.


Terrance Miles, ’03, Fort Wayne, Ind.


Terri Bigheart, ’71, GR ’77, Lowell, Ind.


Terry Cooper, GR ’66, Okeechobee, Fla.


Terry Rone, ’74, Bloomington, Ind.


Thelma Karg, ’68, Dayton, Ohio


Theodora Miller, ’42, Terre Haute, Ind.


Theodore Hedges, ’62, Aurora, Ind.


Theresa Musselman, ’67, Wakefield, R.I.


Therese Nancrede, ’64, Indianapolis, Ind.


Thomas Anthony, ’73, Syracuse, N.Y.


Thomas Connelly, ’50, Los Altos, Calif.


Thomas Cromwell, ’69, Hobart, Ind.


Thomas Halley, ’78, Fairfield, Iowa


Thomas Scheurer, ’62, Clinton, Mich.


Thomas Snyder, ’61, Detroit, Mich.


Thomas Strawn, ’36, Greenwood, Ind.


Thomas Voigt, ’72, Scottsdale, Ariz.


Thomas Watts, ’92, Saugatuck, Mich.


Thomas Welliver, ’97, Terre Haute, Ind.


Thomas Wisley, ’74, Greenville, N.C.


Timmi Stafford, ’06, Elkhart, Ind.


Timothy Cox, ’72, Crawfordsville, Ind.


Timothy Foist, ’73, GR ’84, Gypsum, Kan.


Timothy Froderman, ’95, Deer Park, Ill.


Timothy Puttmann, ’77, Terre Haute, Ind.


Timothy Swanson, ’96, Oregon, Wis.


Todd Moon, ’93, Noblesville, Ind.


Tom Smith, ’53, Statesboro, Ga.


Trixy Swearingen Brill, ’77, Coatesville, Ind.


Tucker Russell, ’85, Spencerville, Ind.


Twila Burke, ’82, Evansville, Ind.

V


Vera Heaney English, GR ’65, Bainbridge, Ind.


Verna Schrombeck, ’52, Lowell, Ind.


Veronique Brown, ’77, Monticello, Ind.


Vicki Funk-Koble, ’71, Bartlesville, Okla.


Victor Fields, ’67, Montezuma, Ind.


Violet Coulter, GR ’65, Indianapolis, Ind.


Violet Magoun, ’50, Avon, Ind.


Virgina Barrow, ’55, Indianapolis, Ind.


Virginia Deich, ’68, Danville, Ind.


Virginia Harbison, ’54, MS ’61, Ladoga, Ind.


Virginia Price, ’80, Brazil, Ind.


Virginia Williams Ell, ’57, Granger, Ind.

W


Walter Abendroth, MS ’69, PhD ’74, Vincennes, Ind.


Walter Lalor, GR, ’51, New Bedford, Mass.


Warren Nees, ’71, Poland, Ind.


Warren Pigg, GR ’65, Terre Haute, Ind.


Warren Pugh, ’52, McAllen, Texas


Wayne Going, ’75, Aurora, Neb.


Wayne Morris, ’90, Terre Haute, Ind.


Wendell Bowers, ’45


William Adams, ’88, Terre Haute, Ind.


William Barrett, ’66, North Judson, Ind.


William Beleslin, ’74, Terre Haute, Ind.


William Beleslin, ’74, Terre Haute, Ind.


William Binole, ’59, Burnsville, Minn.


William Brandon, ’69, Franklin, Ind.


William Breeden, ’66, French Lick, Ind.


William Christian, ’81, Omaha, Neb.


William Compton, ’65, MS ’72, Pittsboro, Ind.


William Gardner, ’67, Greencastle, Ind.


William Goldman, ’51, Seneca, S.C.


William Gunn, ’73, The Villages, Fla.


William Hansen, ‘83, Terre Haute, Ind.


William Harrison, GR ’90, Evansville, Ind.


William Hoover, GR ’72, Saint Augustine, Fla.


William Humbaugh, ’67, Gulf Breeze, Fla.


William Humbaugh, ’67, Gulf Breeze, Fla.


William Llewellyn, ’50, Terre Haute, Ind.


William Maesen, ’68, Joliet, Ill.


William Mitchell, ’49, Dayton, Ohio


William Palmer, ’51, Merritt Island, Fla.


William Sales, ’61, Louisville, Ky.


William Snook, ’67, GR, ’73, Bonita Springs, Fla.


William Thompson, ’67, Terre Haute, Ind.


William Thompson, ’67, Terre Haute, Ind.


William Turner, ’52, Terre Haute, Ind.


William Wieck, ’62, Marshall, Ill.


William Winslow, ’49, Evansville, Ind.


Williams Cogan, ’50, Decatur, Ind.


Wilma Berg, ’45, Bellevue, Wash.


Wilma Flick Thurston, ’39, ’54, MS ’65, French Lick, Ind.


Wilma Gibson, ’73, GR ’77, Terre Haute, Ind.


Wilma Kupferer Low, ’50, Texarkana, Texas


Winifred Salyer, ’50, Mishawaka, Ind.


Woodrow Pitre, PhD ’78, Inverness, Fla.

Y


Yuxin Ma, GR ’99, Lafayette, La.